Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Metin2 zbieranie na sm;p


ShastaMan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.Chce zarobic sobie na paypal.Mam juz kilka stronek do klikania.Oczywiscie zrobilem konto paypal.I przegladalem sobie.I patrzalem ze jak chce doladowac sm z paypal to musze miec konto z bankiem powiazane oO wtf.Wytlumaczcie mi jak to zrobic.Jak juz mam konto paypal i dajmy 100zl na nim.Konta bankowego nie mam i nie bede mial :P.Chce zaplacic jakos bezposrednio z paypal.To jak to zrobic ?

 

Nie mam nic kasy na paypal.Ale zrobilem tak testowo.I pisze ze musze miec konto paypal powiazane z kontem bankowym lub przelac pieniadze bezposrednio na konto paypal.

ie068n.jpg
Opublikowano

kidys byla opcja placenia bezposrednio z paypal'a teraz juz sie chba tak nieda, napisz do supportu czy istnieje jeszcze taka mozliwosc, jak nie to przelej z paypala kase na konto mamy,taty,dziadka,babci :D i popros zeby zrobili ci przelew

18793.gif15221.gif

31887.gif21571.jpg

 

Jebnij Like'a !!

 

87016652.png

 

/AceBoy: Proszę dostosować się do regulaminu globalnego w sprawie sygnaturek

Opublikowano

Ja odradzam takiego robienia SM. Polecam zarabiać yang i kupywać kupony na sm w grze. Na Solarze 1000 sm chodzi po 140kk jakieś a tyle do zarobienia to wcale nie dużo.

Opublikowano

@UP istenieje taka opcja sam płace z paypal

Mozliwe, wiem ze kedys tak sie dalo a teraz jak zalogowalem sie na metin2.pl to nie znalazlem tej opcji

18793.gif15221.gif

31887.gif21571.jpg

 

Jebnij Like'a !!

 

87016652.png

 

/AceBoy: Proszę dostosować się do regulaminu globalnego w sprawie sygnaturek

Opublikowano

Nie trzeba miec powiazaneo. Uzywam paypal już od 5 lat. Jak bez konta bankowego kupowalem to tylko 3 transakcje moglem... Nie wiem czemu nie mozesz.napisz do nich odpisza ci w pare godzin :)

1364672805-U250359.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...